Winstrol – skutki uboczne stosowanie sterydów

Winstrol to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych środków dopingujących, który wpływa na syntezę białek i jednocześnie pozwala zwiększyć siłę i wytrzymałość. Jednak zalety związane z przyjmowaniem środka, nie powinny przysłonić możliwych skutków ubocznych. Sterydy anaboliczne silnie oddziałują na organizm człowieka, dlatego można spodziewać się zwiększenia złego cholesterolu (z tego względu całkowicie zabrania się przyjmowania sterydów osobom, które mają problemy z cholesterolem). W dalszej kolejności testosteron i inne składniki występujące w sterydach, oddziałują na funkcjonowanie układu pokarmowego, powodują pojawienie się zgagi oraz wzdęć jelit.

Kupujemy sterydy ze sklepu online

U wielu osób można zauważyć wymioty oraz nudności, a niewłaściwe stosowanie przyczynia się do poważnych uszkodzeń wątroby, których nie można już odwrócić. Winstrol może przyczynić się do powstania zakażeń bakteryjnych (jednak tylko w przypadku nieprzestrzegania higieny). Organizm jest truty, dzięki czemu zauważa się wystąpienie reakcji alergicznej. Wśród najpopularniejszych objawów wymienia się trudności z łapaniem oddechu, obrzęk górnych dróg oddechowych, a także wysypkę na ciele. Wiele osób po stosowania sterydów, również popularnego środka Primabolan wskazuje na drętwienie kończyn, bezustanny ból głowy i problemy ze snem.

Sklepy internetowe ze sterydami

Po sterydach bardzo często pojawiają się problemy z zaśnięciem, a często po kilkugodzinnym leżeniu w jednej pozycji i przewracaniu się z boku na bok, osoba po sterydach decyduje się po prostu na wykonanie kolejnego treningu. Za dodatkową energię odpowiada między innymi testosteron, który zwiększa również moc i wytrzymałość. W związku z tym, że Winstrol składa się głównie z hormonów, gospodarka hormonalna w ciele człowieka zostaje rozregulowana, przez co w przypadku pań można zauważyć nieregularne miesiączki, albo ich całkowity brak. Pojawia się również zmiana barwy głosu i łysienie, a panowie wskazują na regularne i długie erekcje, które znacznie utrudniają normalne funkcjonowanie.